Product image
  • Laddar

Elektroniikkapihdit taskussa. Knipex 00 20 16

Elektroniikkapihdit taskussa. Knipex 00 20 16

Tuotetiedot
Tuotekuvaus
Tuotekuvaus

Vetoketjullinen tasku mustaa nahkaa. Sarjassa kuudet elektroniikkapihdit sekä pinsetit.

Ominaisuudet
Ominaisuudet
Valmistajan merkki
002016
ETIM-luokituskoodi
EC011817
Osien lukumäärä
6 st
Sisältö
Kärkipihti nro 3522-115,
Pinsetti nro 9304-115,
Pyöröpihti nro 3532-115,
Sivuleikkuri nro 7702-115,
Vinoleikkuri nro 6432-120,
Sivuleikkuri nro 7742-115,
Lattapihti nro 3512-115
Tuotteet
Noutaa artikkelitiedot